אני יושב במדבר ומסתכל על הירח, אני רואה בו את עצמי, את העולם שלי , השתקפות של החיים שלנו כאן על הארץ, כחלון רחוק לעולם שלנו כאן,  אני רואה בו את ההרים שלי, אלה שאני יושב עליהם עכשיו, .
הרים של רוגע ושלווה, חום של אדמה ולבן של טהרה

כשהייתי בגיל 21, העתקתי את חיי לדרום הארץ, שם עבדתי
 וגרתי במשך שנה וחצי באחד מהמקומות היפים והמיוחדים ביותר בעולם מבחינה גיאולוגית – הר הנגב. הר הנגב הוא אזור הררי בעל מראה קדום, שמתהדר בנוף עוצר נשימה. הוא כולל את הר רמון, שפסגתו מתנשאת לגובה של מעל לאלף מטר, את ההרים הדרומיים, מצוקים תלולים, נחלים מפותלים וכמובן את המכתשים האדירים והנדירים. מעבר הקבע לאזור הציג בפני את ההזדמנות לחיות במקום, להכירו לעומק ולהתמזג אתו. 
מצאתי את עצמי סופג בשקיקה את האווירה המדברית השלווה, את השקט המהדהד ואת הנוף המינימליסטי ועם זאת הדרמטי. מבחינתי, לשבת מול הנוף המשכר, לאורו המלטף והחמים של הירח היה שווה יותר
מצפייה בכל מחזה או מופע ראווה. 
המדבר סיפק לי את כל מה שהייתי צריך. המראות והשקט הזינו את מוחי במחשבות עמוקות ובתהייה אודות הדברים הבסיסיים ביותר בחיי. מבט ממושך אל הירח הזוהר, שכאילו היה תלוי שם רק בשבילי, גילה לי את עצמי ואת העולם הפרטי שלי. חשיכת המדבר בליוויו של הנוף הייחודי, גרמו לי לראות את הירח כמראה רחוקה שמכוונת אלינו ומשקפת לנו את עצמינו, את המציאות ואת העולם אותו עיצבנו. היצירה הרים של ירח שואבת אותי חזרה אל אותם רגעים מחוללים, בהם אני יושב בנוף המדברי ומושפע מקסמו של הירח. 
היצירה מינימליסטית ומשלבת גווני חוםאדמתיים עם לבן בוהק של טהרה. היא מורכבת משלושה עיגולי זכוכית בגדלים שונים, המייצרים תמונת נוף שבורה שמדמה את מראה הרי המדבר בשעות הלילה, תחת אורו של הירח. 
חלק אחד של היצירה נשאר נקי בזכות טכניקת הבהרה ובשילוב עם הזכוכית העמוקה, מייצר דימוי שקט, אך עוצמתי למראהו של הירח בלילה המדברי.

I sit in the desert and look at the moon, I see in it myself, my world, a reflection of our life here on earth, as a window far to our world here,  I see in it my mountains, the ones I'm sitting on now.
Mountains of tranquility and serenity, brown of earth and white of purity.

אני יושב במדבר ומסתכל על הירח, אני רואה בו את עצמי, את העולם שלי , השתקפות של החיים שלנו כאן על הארץ, כחלון רחוק לעולם שלנו כאן, אני רואה בו את ההרים שלי, אלה שאני יושב עליהם עכשיו, . הרים של רוגע ושלווה, חום של אדמה ולבן של טהרה כשהייתי בגיל 21, העתקתי את חיי לדרום הארץ, שם עבדתי וגרתי במשך שנה וחצי באחד מהמקומות היפים והמיוחדים ביותר בעולם מבחינה גיאולוגית – הר הנגב. הר הנגב הוא אזור הררי בעל מראה קדום, שמתהדר בנוף עוצר נשימה. הוא כולל את הר רמון, שפסגתו מתנשאת לגובה של מעל לאלף מטר, את ההרים הדרומיים, מצוקים תלולים, נחלים מפותלים וכמובן את המכתשים האדירים והנדירים. מעבר הקבע לאזור הציג בפני את ההזדמנות לחיות במקום, להכירו לעומק ולהתמזג אתו. מצאתי את עצמי סופג בשקיקה את האווירה המדברית השלווה, את השקט המהדהד ואת הנוף המינימליסטי ועם זאת הדרמטי. מבחינתי, לשבת מול הנוף המשכר, לאורו המלטף והחמים של הירח היה שווה יותר מצפייה בכל מחזה או מופע ראווה. המדבר סיפק לי את כל מה שהייתי צריך. המראות והשקט הזינו את מוחי במחשבות עמוקות ובתהייה אודות הדברים הבסיסיים ביותר בחיי. מבט ממושך אל הירח הזוהר, שכאילו היה תלוי שם רק בשבילי, גילה לי את עצמי ואת העולם הפרטי שלי. חשיכת המדבר בליוויו של הנוף הייחודי, גרמו לי לראות את הירח כמראה רחוקה שמכוונת אלינו ומשקפת לנו את עצמינו, את המציאות ואת העולם אותו עיצבנו. היצירה הרים של ירח שואבת אותי חזרה אל אותם רגעים מחוללים, בהם אני יושב בנוף המדברי ומושפע מקסמו של הירח. היצירה מינימליסטית ומשלבת גווני חוםאדמתיים עם לבן בוהק של טהרה. היא מורכבת משלושה עיגולי זכוכית בגדלים שונים, המייצרים תמונת נוף שבורה שמדמה את מראה הרי המדבר בשעות הלילה, תחת אורו של הירח. חלק אחד של היצירה נשאר נקי בזכות טכניקת הבהרה ובשילוב עם הזכוכית העמוקה, מייצר דימוי שקט, אך עוצמתי למראהו של הירח בלילה המדברי. I sit in the desert and look at the moon, I see in it myself, my world, a reflection of our life here on earth, as a window far to our world here, I see in it my mountains, the ones I'm sitting on now. Mountains of tranquility and serenity, brown of earth and white of purity.

Instagram filter used: Normal

View in Instagram ⇒

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות